Samsunspor

“Otat & Samsunspor Derneği El Ele”

“Otat & Samsunspor Derneği El Ele”

Bahar alışveriş şenliğinden elde edilen gelir ile Hatay’da Basketbol sahası yapılacak.

Teksan Kauçuk Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Uslu’nun açılış konuşmasını yaptığı Bahar Alışveriş Şenliği;  Samsun Green Golf Kulubünde, 4-5-6 Mayıs tarihlerinde misafirlerini ağırlayacak. 

Samsunspor Kulübü Derneği ve Samsun Gren Golf Kulübünün organize ettiği etkinlikte;  bahar şenliğine giriş ücretleri Samsun Otizm Vakfına bağışlanacak. 

Ayrıca 3 gün boyunca  alışveriş şenliğine katılan firmalardan  elde edilen stant gelirleri  ile de Samsunspor Derneği tarafından ; Hatay Altınözü ilçesinde “Samsunspor Basketbol Sahası” yapılacak. 

Alışveriş Şenliğine yeni çıkardığı Otat İçilebilir Probiyotik Yoğurt ve Otat Dondurma ürünleri ile katılım sağlayan Otat Gıda Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Sinan Sallabaş; “Sosyal Sorumluluk Projelerinde yer almanın, toplumlarda yardımlaşma kültürüne çok önemli katkılar sağladığını, şirket olarak bu ve benzer projelerde yer almayı her zaman ön planda tuttuklarını ve vakti olan tüm Samsun’luları Otat stantında ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.Takip Edin

Çok Okunan Haberler