Yükselişteki Haberler

Karadeniz Müzik Festivali sizleri bekliyor!

Karadeniz Müzik Festivali sizleri bekliyor!

Karadeniz'in en büyük, en eğlenceli festivaline sayılı günler kaldı.

Karadeniz'in en büyük, en eğlenceli festivaline sayılı günler kaldı. Hola Event'in organizasyonuyla 22-23-24-25 Haziran tarihlerinde Sheraton Grand Samsun Oteli'nde gerçekleştirilecek olan festivale birbirinden ünlü sanatçılar katılıyor.

Karadeniz'in en büyük festivali için binlerce genç gün sayıyor. Hola Event imzası taşıyan organizasyona Hayko Cepkin'den, Sagopa Kajmer'e, Emir Can İğrek'ten Manga'ya kadar birbirinden ünlü isimler katılacak. 22-23-24-25 Haziran tarihlerinde Sheraton Grand Samsun Oteli'nde gerçekleşecek olan festivalin biletleri ise şimdiden tükenmek üzere. 

'HERKESİ BU HEYECANA ORTAK OLMAYA DAVET EDİYORUZ' 

Festival ile ilgili bilgi veren Karadeniz Müzik Festivali organizatörü ve Hola Event'in direktörleri Ömer Aydemir ve Ertan Yalçın, Samsun'da unutulmaz bir dört güne imza atacaklarını belirterek, başta gençler olmak üzere tüm müzikseverleri festivale beklediklerini söyledi. Festival içeriği hakkında bilgilendirmede bulunan Hola Event'in direktörleri Ömer Aydemir ve Ertan Yalçın, "Samsun'da müziğe ve eğlenceye doyacağımız ana sayılı günler kaldı. Her müzik zevkine hitap eden birbirinden değerli gruplar, sanatçılar Samsun halkının misafiri olacak. Karadeniz'in en büyük ve en eğlenceli festivaline ev sahipliği yapmak bizler için çok heyecanlı ve gurur verici. Herkesi bu heyecana ortak olmaya ve eğlenceni tadını çıkarmaya davet ediyoruz." dedi. 

SAMSUNLU RAPÇİ SAGOPA KAJMER SAHNEDE 

Festivalde Samsunlu rap sanatçısı Sagopa Kajmer başta olmak üzere birbirinden değerli grupların ve şarkıcıların sahne alacağını da sözlerine ekleyen Aydemir ve Yalçın, festival programı ile ilgili şu bilgileri verdi: "Festivalin ilk günü olan 22 Haziran'da Mert Kıyak, Mavi Gri, Motive, Pinhani ve Emir Can İğrek sahne alacak. 23 Haziran'da Vals, Niyazi Koyuncu, Demir Demirkan, Fatma Turgut ve Manga, 24 Haziran'da Random, Mary Jane, Yaşlı Amca, Adamlar ve Hayko Cepkin; 25 Haziran'da ise Munchies, Selçuk Balcı, Dedublüman, Madrigal ve Samsunlu rapçi Sagopa Kajmer sahnede olacak. Muhteşem geçecek 4 güne herkesi davet ediyoruz. Eğlenceye, müziğe doyacağız."

Takip Edin

Çok Okunan Haberler