Yerel

ELVEREN İNSANLARDAN SAMSUNUN NABZI'NA ÖDÜL

ELVEREN İNSANLARDAN SAMSUNUN NABZI'NA ÖDÜL

Elvinder Dünya Çocuk Hakları Günü için düzenlediği etkinlikte faaliyetlerinin kamuoyuna duyurulması konusunda en büyük destekçisi olan Samsunun Nabzı ailesine teşekkür plaketleri taktim etti.

2013 Yılında kurulduğu günden bu güne kadar özellikle çocuklar ve gençler için sayısız proje yüruten ve her yıl 20 Kasım'da kutlanan Dünya Çocuk Haklari Gününde çocuklarımızla bir araya gelen ELVİNDER bu yılda Aile Sosyal Hizmetler ve Politikalar Mudurlüğüne bağlı özel çocuklarımızla bir araya geldi.


Dünya Çocuk Hakları Gününe özel düzenlenen etkinlikte Elvinder Samsunun Nabzı ailesinide unutmadı. Elvinder'in yürüttüğü her  projede kamuoyunu bilgilendirmek konusunda Elvinder'i yanlız bırakmayan Samsunun Nabzı ailesini Elvinder üç adet plak vererek gururlandırdı.


Samsunun Nabzı adına ödülü Samsunun Nabzı Genel Yayın Yönetmeni Sinan Sallabaş teslim aldı. Ayrıca Elvinder, Engelsizsiniz programı sunucusu Mete Kahraman'a ve Tam İsabet Programı Sunucusu Mehtap Yeşilbaş'ada desteklerinden dolayı teşekkür plaketi taktim etti.