Samsunspor

Ertuğrul Sağlam, Gelecek Haftalara Yönelik Neler Söyledi?

Ertuğrul Sağlam, Gelecek Haftalara Yönelik Neler Söyledi?

Yılport Samsunspor, Süper Lig hedefine odaklanmış durumda. Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig'de 49 puanla ikinci sırada bulunan Yılport Samsunspor, dün Eskişehir ile karşılaşmıştı.

Eskişehir'i 6-1'lik farklı skorla mağlup eden kırmızı-beyazlı ekip, yoluna doludizgin devam ediyor. Sezonun sonuna doğru yaklaştıkça ise heyecan artıyor. Samsun şehri şampiyonluk bekliyor. 

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, kritik haftalara girildiğini söyleyerek gelecek haftalara yönelik şunları dedi:

''Cuma günkü antrenmanın ardından Keçiörengücü maçı için Ankara'ya hareket edeceğiz. Pazar günü hayati bir maça çıkacağız. Eskişehirspor maçındaki oyun, arzu ve isteğin devam etmesini istiyorum. Bizim şöyle bir bakış açımız var; biz kazandığımız sürece zaten geleceğimiz nokta belli. Keçiörengücü, Adana Demirspor, Altınordu ve Giresunspor takımlarıyla oynayacağımız peş peşe 4 önemli maç bizi bekliyor. Sonrasındaki maçlar da önemli ama bu dönemeci istediğimiz gibi geçebilirsek, mart ayının sonu gelmeden inşallah çok farklı şeyler konuşabiliriz. Çok farklı duyguları yaşayabiliriz. Biz şu anda sonrasını çok düşünmeden şu anda tamamen konsantrasyonumuzu, enerjimizi Keçiörengücü maçına yöneltmek ve oraya harcamak istiyoruz. Önce Keçiörengücü'nü yenmeye çalışıp, sonrasına da bakacağız.''
Yorumlar

Bir Yorum Yaz