Samsun Haber

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, Vatandaştan Neden Ve Nasıl  Övgü Aldı?

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, Vatandaştan Neden Ve Nasıl Övgü Aldı?

Samsun'da etkili olan kar yağışı boyunca Canik İlçe Belediyesi, ilgili ekipleri ile vatandaşın mağdur olmaması için canla başla çalıştı. Canik Belediyesi, personelleri ile Caniklilere hizmet için tam mesai çalıştı. İş makineleri, kar makineleri, greyderler ve kar küreme araçları ile yollar açıldı. 

Canik'in ana caddelerinden ara sokaklarına, bulvarlarından mahallelerine kadar her noktasında Canik Belediyesi ekipleri görev yaptı.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, çalışmaları şöyle aktardı:

"Kar yağışının etkili olduğu andan itibaren mücadelemiz devam ediyor. Her daim işimizin başında görevimizin bilincindeyiz. Çalışmalarımızı hummalı bir şekilde sürdürüyoruz. Kapalı hiç bir yolumuz bulunmamakta. İlçemizin 52 mahallesinde yaşayan insanlarımızın mağduriyet yaşamadan yaşamlarını sürdürmeleri için var gücümüzle gece gündüz çalışarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Arama kurtarma ekibimiz 24 saat esaslı, yardıma ihtiyacı olanların, yolda kalanların yardımına koşuyor. Büyükşehir belediyemizin de destekleriyle ilçemizde ulaşamadığımız yer kalmadı. Bütün yollarımız açık. Bu anlamda bizlerden yardımlarını esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e ve ekibine de teşekkür ediyorum. Bir ve beraber oldukça başaramayacağımız hiçbir iş yok. Tüm Canikli vatandaşlarımızla, belediye çalışanlarımızla, büyükşehir belediyemizle el ele verdik ve çok şükür ilçemizde etkisini gösteren kar yağışının ardından başarılı bir çalışma yaptık. İlçemizde yaşam olağan seyrinde devam ediyor." 

Canik Muhtarlar Dernek Başkanı Ahmet Genç, Başkan Sandıkçı'ya  sosyal medyadan şu mesajı iletti:

“Canik ilçemizde gece gündüz demeden karla mücadele ederek yolları ulaşıma açan Belediye Başkanımız İbrahim Sandıkçı'ya ve ekibine, şahsım, muhtarlarım ve köy halkım adına teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcıları olsun."

DİĞER DETAYLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYIN

Yorumlar

Bir Yorum Yaz